Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

7 maja 2024

Atrakcyjne formy finansowania w ofercie Yamaha YOU Finance

Wraz z początkiem maja ruszyły korzystne formy finansowania japońskiego producenta. W ramach oferty YOU Finance skorzystać można z leasingu promocyjnego od 105% lub kredytu 50/50, w dwóch opcjach spłaty do wyboru.

Leasing promocyjny

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, oferta leasingu skierowana jest do Ciebie! Promocja dotyczy wszystkich motocykli i skuterów Yamaha, w tym pojazdów dostępnych na samochodowe prawo jazdy. Korzystaj z jednośladu w firmie i odlicz koszty leasingu od swojego zobowiązania podatkowego.

Leasing promocyjny w najkorzystniejszym wariancie obejmuje okres 24 miesięcy, wpłatę początkową 45% oraz wykup 19%. Istnieje też możliwość skorzystania z produktów dodatkowych, jak ubezpieczenie GAP (ale nie jest wymagane) i karta paliwowa. Całkowity koszt leasingu wynosi wówczas jedyne 104,95%. Oferta jest jednak całkowicie elastyczna, więc powyższe parametry możesz zmienić tak, by dostosować ją do swoich potrzeb.

Spłata wartości pojazdu, w ratach leasingowych, nie zaburzy płynności finansowej Twojej firmy, a dzięki pośrednictwu dealera, oferta jest przejrzysta i pozbawiona zbędnych formalności. Stroną formalną, od przedstawienia dostępnych wariantów po zawarcie umowy, zajmie się Twój doradca w salonie Yamaha.

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są tutaj.

Kredyt 50/50

Korzystną formą finansowania YOU Finance jest również kredyt 50/50. Z tej opcji może skorzystać każdy, kto nabędzie jednoślad Yamahy do 30 czerwca tego roku.

Kredyt 50/50 polega na wpłacie jedynie połowy kwoty wartości pojazdu, a pozostałą część uregulować można w dwóch wariantach do wyboru:

  • po upływie 9 miesięcy - regulamin promocji dostępny tutaj,
  • w korzystnych ratach podzielonych na 24 miesiące - regulamin promocji dostępny tutaj.

Oferta promocyjna YOU Finance obowiązuje w dniach: od 1 maja do 30 czerwca 2024.

O szczegóły zapytaj najbliższego dealera i ruszaj w drogę swoją nową Yamahą!