Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

14 maja 2024

Nowy wymiar przygody: Tracer 7 w promocyjnej cenie z dodatkowym rokiem gwarancji

Yamaha z przyjemnością ogłasza specjalną promocję na jeden z najpopularniejszych motocykli z segmentu Sport Touring – TRACER 7! Od teraz możesz cieszyć się niezwykłą wszechstronnością, sportowym charakterem i ekscytującą jazdą w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Niezależnie od tego, czy szukasz motocykla do codziennych dojazdów do pracy, spontanicznych wycieczek weekendowych, czy dalekich podróży, TRACER 7 spełni Twoje oczekiwania. Ten dynamiczny, sportowy turystyk łączy w sobie komfort jazdy na długich dystansach ze zwinnością w mieście i sportowymi osiągami. Silnik o pojemności 689 cm3 zapewnia wystarczającą moc do dynamicznej jazdy, a lekkie prowadzenie i ergonomiczna pozycja jazdy gwarantują pełną kontrolę nad motocyklem.

Podwójne światła LED i aerodynamiczne owiewki podkreślają nowoczesny design i zdecydowany wygląd motocykla. Umieszczony centralnie w konsoli środkowej wyświetlacz TFT pokazuje na bieżąco wszystkie potrzebne informacje i po sparowaniu za pomocą dedykowanych aplikacji, dodatkowo obsługuje powiadomienia ze smartfona. Przemyślana ergonomia, szeroka kierownica i regulowana wysokość szyby powodują, że ten wszechstronny motocykl średniej klasy jest zawsze gotowy do kolejnej podróży.

Teraz Yamaha obniżyła cenę modelu TRACER 7 o dwa tysiące zł i w zależności od rocznika, możesz go mieć za 40 500 zł (rok modelowy 2023 i 2024) lub za 39 000 zł (rok modelowy 2022)*. Dokonując zakupu jednego z nich, otrzymasz też trzeci rok gwarancji w prezencie.

TRACER 7 to motocykl wyróżniający się ekscytującym charakterem i podnosi poziom adrenaliny podczas każdej jazdy. Bez względu na to czy jedziesz na weekendową wycieczkę, czy dojeżdżasz nim do pracy, ten dynamiczny, sportowy turystyk o wyjątkowej wydajności i lekkiemu prowadzeniu tylko czeka, aby dostarczyć Ci niezapomnianych emocji.

Promocja na wybrane modele TRACER 7 trwa od 13.05 do 30.06.2024. Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne tutaj.

* Informacja oparta o wyliczenia na podstawie rekomendowanej ceny detalicznej brutto, a cena ostateczna jest przedstawiana przez poszczególnych, autoryzowanych Dealerów Yamaha, u których może się ona różnić.