Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

18 marca 2024

Przygotuj swoją Yamahę do sezonu

Regularna wymiana części eksploatacyjnych pojazdu to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Jesteś właścicielem Yamahy? Przysługuje Ci rabat na zestaw serwisowy i olej! Nie ma znaczenia, czy jeździsz motocyklem sportowym, turystycznym, czy miejskim skuterem. Yamaha wspiera odpowiedzialnych kierowców i wiosną zaprasza do autoryzowanych salonów.

Tylko do końca kwietnia, przy zakupie oryginalnego zestawu serwisowego dedykowanego do Twojego pojazdu, otrzymasz do 15% zniżki! Znajdziesz w nim wszystkie części zamienne, które są potrzebne do przeprowadzenia przeglądu okresowego. 

To jednak nie wszystko! Wysoki rabat do 15% dostaniesz także na zakup oleju Yamalube, który zapewni niezawodną pracę silnika i najlepsze osiągi.

Co zrobić, aby otrzymać rabat? To proste! Wystarczy, że przed złożeniem zamówienia okażesz numer VIN swojego motocykla lub skutera Yamaha. Wiek pojazdu nie ma znaczenia!

Odwiedź najbliższego dealera Yamaha, przygotuj swój pojazd do nadchodzącego sezonu i oszczędzaj!

W ramach promocji możesz kupić 1 zestaw serwisowy oraz maksymalnie 4 litry oleju Yamalube. Zakup oleju w promocyjnej cenie możliwy jest tylko w pakiecie z zestawem serwisowym. 

Promocja trwa od 18 marca do 30 kwietnia 2024. Regulamin oraz szczegóły promocji dostępne tutaj