Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

1 marca 2024

Yamaha ułatwia start z motocyklową przygodą.

Z dniem 1 marca 2024 Yamaha wprowadza nową, atrakcyjną ofertę finansowania dla motocykli i skuterów o pojemności skokowej 125 cm3 oraz elektrycznych skuterów Neo's. Teraz każdy może spełnić swoje marzenia o dwóch kółkach!

Motocykle i skutery w klasie 125 cm3 możesz prowadzić na samochodowe prawo jazdy kat. B, a teraz ich zakup jest jeszcze łatwiejszy. Jeśli chcesz wejść w świat jednośladów, to teraz masz ku temu najlepszą okazję. Wybierz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb z finansowaniem rozłożonym na 10 rat z RRSO 0% i rozpocznij sezon już dziś.

To idealna okazja żeby zmienić sposób poruszania się w mieście, nauczyć się jak wykorzystać zalety lekkich motocykli i skuterów oraz rozpocząć nową przygodę. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy motocykli, od lekkiego nakeda MT-125, poprzez klasyczny model XSR125, aż po sportową R125. Jeśli wolisz praktyczny skuter ze schowkiem pod kanapą, zwróć uwagę na NMAXa 125, D’elighta czy Tricity 125. W pełni elektryczny NEO’s to praktyczny pojazd wykorzystujący najnowsze technologie, zamknięte w prostej i kompaktowej formie.

Zapraszamy do naszych autoryzowanych salonów dealerskich Yamaha, gdzie nasi doradcy handlowi pomogą Ci wybrać idealny motocykl i dopasować ofertę finansowania do Twoich potrzeb.

Promocyjna oferta finansowania dostępna jest do 30 czerwca 2024 r. Regulamin dostępny pod linkiem.