Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

19 lutego 2024

Tylko teraz NMAX z rabatem 1000 zł i dodatkowym rokiem gwarancji

Przywitaj wiosnę za kierownicą nowego NMAX-a! Yamaha rozpoczyna sezon rabatem na skuter miejski NMAX 125 i dorzuca dodatkową gwarancję dla wszystkich, którzy nabędą pojazd do końca marca.

NMAX 125 to odpowiedź Yamahy na wizję nowoczesnej mobilności w mieście. Skuter napędza cichy silnik Blue Core o pojemności 125 cm3 z imponującym przyspieszeniem. Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności 7,1 litra, pokonasz aż 300 km bez konieczności tankowania.
Miejska dżungla nie zaskoczy Cię ani śliskim brukiem, ani mokrą nawierzchnią. System kontroli trakcji gwarantuje pewność prowadzenia, niezależnie od tego, co znajdzie się pod kołami. Tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu oraz układ ABS zapewniają natomiast bezpieczeństwo.
NMAX 125 został też naszpikowany najnowszą technologią. Dzięki modułowi sterującemu komunikacją CCU, z łatwością połączysz skuter ze swoim smartfonem. Wystarczy pobrać aplikację My Ride, a na wyświetlaczu pojawią się powiadomienia, sms-y, a nawet stan baterii. Gdy ta się skończy, telefon naładujesz bez problemu, bo gniazdo zasilania znajduje się tuż przy kierownicy.
Codzienne życie ułatwi również lokalizator z aplikacji, który namierzy pojazd na dużym parkingu, a bezkluczykowy system zapłonu Smart Key pozwoli od razu ruszyć z miejsca. Kask i dokumenty zmieszczą się w przestrzeni pod kanapą, a drobne przedmioty w wodoodpornym schowku z przodu pojazdu.
Lubisz ekologiczne rozwiązania? Z pewnością docenisz system Start & Stop, który nie produkuje niepotrzebnych zanieczyszczeń, gdy stoisz na czerwonym świetle, a do tego jest niezwykle ekonomiczny! Przynależność do klasy premium podkreśla ponadto sportowe nadwozie, stylowa przednia owiewka oraz podwójna lampa LED ze zintegrowanymi światłami pozycyjnymi.

Teraz skuter miejski NMAX 125 z rocznika modelowego 2023 kupisz z rabatem 1000 zł, więc jego cena wyniesie jedynie 14 999 zł. Dodatkowo otrzymasz trzeci rok gwarancji w prezencie. Promocja obowiązuje od 19 lutego do 31 marca br. Regulamin dostępny tutaj.